Районна избирателна комисия Благоевград


РЕШЕНИЕ
№ 65-НС
Благоевград, 13.10.2021

ОТНОСНО: провеждане на жребий за определяне на реда за представяне на партиите и коалициите в диспутите по регионалните радио и телевизионни центрове на БНР и БНТ в изборите за народни представители на 14 ноември 2021 г.

На основание чл. 72, ал. 1, т. 1,  във връзка с  чл. 196, ал. 3 от Изборния кодекс и   Решение № 716-НС/11.10.2021 г. на ЦИК и на основание протокола от проведения жребий на 13.10.2021 г. с начало 13:30 часа в заседателната зала на РИК 01  Благоевград, намираща се в сградата на Областна администрация - Благоевград, ул. „Георги Измирлиев" № 9, ет.3, Зала 32, при спазване на законоустановения кворум , Районна избирателна комисия- Благоевград

РЕШИ:

Обявява следната поредност за представяне на кандидатите на партиите и коалициите в диспутите по регионалните радио- и телевизионни центрове на БНР и БНТ в изборите за народни представители на 14 ноември 2021г.:

  1. ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“
  2. ПП “БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ”
  3. ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
  4. ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
  5. ПП „АТАКА“
  6. КП „ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ!“
  7. ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
  8. ПП „РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО“
  9. КП „НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА“
  10. ПП „БЛАГОДЕНСТВИЕ – ОБЕДИНЕНИЕ – ГРАДИВНОСТ“
  11. ПП „МИР“
  12. ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ“
  13. КП „Продължаваме Промяната“
  14. ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
  15. ПП БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ (БСДД)
  16. ПП „БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ“  
  17. ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
  18. ПП „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
  19. ПП “БРИГАДА”
  20. КП ГЕРБ – СДС
  21. КП „БСП за БЪЛГАРИЯ“
  22. ПП „ГЛАС НАРОДЕН“
  23. ПП „ПРАВОТО“
  24. ПП „БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА“
  25. КП „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“
  26. КП „ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ – НФСБ, БДС „РАДИКАЛИ“ и БНДС „ЦЕЛОКУПНА БЪЛГАРИЯ“
  27. ПП ВОЛЯ

 

Решението беше взето единодушно в 13:45 часа.

Решението подлежи на обжалване пред Централната избирателна комисия в тридневен срок от обявяването му.

Зам. председател: Йордан Стефанов Симонски

Секретар: Галена Николаева Манова-Узунова

* Публикувано на 13.10.2021 в 16:15 часа

Календар

Решения

всички решения