• 1. Движение ЗАЕДНО за промяна (ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА, ПП ЕВРОПЕЙСКА СИГУРНОСТ И ИНТЕГРАЦИЯ, ПП РОДОЛЮБИЕ 2000)
    • 1. Людмила Александрова Костадинова
    • 2. Елица Ненкова Димова
    • 3. Венцислав Наков Наков
    • 4. Александър Пламенов Стамболийски
    • 5. Вероника Руменова Темелкова
    • 6. Станислав Илиев Илиев
    • 7. Стефан Василев Попов
  • 2. ПП СВОБОДА
    • 1. Огнян Николаев Симеонов
    • 2. Иван Георгиев Генов
  • 3. Български национален съюз – НД
    • 1. Йордан Стоянов Манасиев
    • 2. Александър Веселинов Новаков
    • 3. Мартин Серьожев Вътев
    • 4. Илия Любенов Юсев
    • 5. Ивайло Симеонов Симеонов
    • 6. Заличен
    • 7. Тодор Стоянов Манасиев
    • 8. Иван Славчов Маджарски
    • 9. Христо Димитров Дашев
    • 10. Заличен
    • 11. Николай Георгиев Балтаджиев
  • 4. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Георги Георгиев Михайлов
    • 2. Любен Илиев Милев
    • 3. Новко Аспарухов Попов
    • 4. Любомир Митков Георгиев
    • 5. Богдан Емилов Боцев
    • 6. Методи Менчев Атанасов
    • 7. Пламен Спасов Ботев
    • 8. Николай Кирилов Георгиев
    • 9. Димитър Георгиев Юнчов
    • 10. Александър Борисов Сливков
    • 11. Христо Атанасов Паралинов
    • 12. Валери Крумов Миленков
    • 13. Илиян Димитров Синадинов
    • 14. Кирил Пецев Пецев
    • 15. Исмет Кязимов Ходжов
    • 16. Владимир Иванов Баряков
    • 17. Бойко Добромиров Юзекчиев
    • 18. Крум Викторов Костадинов
    • 19. Пламен Богданов Белниколовски
    • 20. Костадин Красимиров Харисков
    • 21. Димитър Иванов Самодумов
  • 5. ГЕРБ-СДС
    • 1. Росен Димитров Желязков
    • 2. Бисер Николов Михайлов
    • 3. Георги Запрев Динев
    • 4. Стоян Костадинов Стоев
    • 5. Емил Серафимов Тончев
    • 6. Александър Иванов Мацурев
    • 7. Никола Любенов Джингаров
    • 8. Наташа Атанасова Стоянова
    • 9. Николая Валентинова Илиева
    • 10. Елена Димитрова Ташкова
    • 11. Николай Стоянов Стоянов
    • 12. Мехмед Юсуф Мюхтар
    • 13. Атанас Кирилов Чолаков
    • 14. НИКОЛ ЯНКОВА ТИМЕВА-МИТРЕВА
    • 15. Ваня Кирилова Гатдерова
    • 16. Любомир Валентинов Богоев
    • 17. Георги Иванов Матеев
    • 18. Мартин Петров Златарски
    • 19. Александър Николаев Петков
    • 20. Михаил Георгиев Тонков
    • 21. Ангел Димитров Шопов
    • 22. Стефан Апостолов Апостолов
  • 6. ПП АТАКА
    • 1. Кристиян Роберт Димитров
    • 2. Павел Георгиев Петелов
    • 3. Весела Георгиева Хараланова
  • 7. Движение за права и свободи - ДПС
    • 1. Халил Реджепов Летифов
    • 2. Йордан Кирилов Цонев
    • 3. Елхан Мехмедов Кълков
    • 4. Ибраим Ибраимов Зайденов
    • 5. Джалил Селим Бошнак
    • 6. Осман Османов Мисирков
    • 7. Сайфедин Мехмед Джурин
    • 8. Фатима Исмаил Йълдъс
    • 9. Ивайло Иванов Червилов
    • 10. Ахмед Ахмед Гогунч
    • 11. Хюсни Сабитов Имамов
    • 12. Реджеп Бакия Черкез
    • 13. Крум Георгиев Попов
    • 14. Зелха Хюсеин Караасан
    • 15. Асан Рушанов Топов
    • 16. Реджеп Мустафов Бильов
    • 17. Здравка Димитрова Гешева
    • 18. Рамзи Рамзиев Шикиров
    • 19. Яхя Мустафа Сантур
    • 20. Красимир Пиринов Аликов
    • 21. Хамид Шезаиев Юсниев
  • 8. ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН!
    • 1. Мая Божидарова Манолова-Найденова
    • 2. Валентина Василева Василева-Филаделфевс
    • 3. АЛБИНА АЛЕКСЕЕВА АНЕВА-ТОМОВА
    • 4. Валери Бориславов Смиленов
    • 5. Вангел Димитров Арабаджиев
    • 6. НАДЕЖДА ДАНАИЛОВА САМАРДЖИЕВА
    • 7. Илиан Ангелов Ушев
    • 8. Кирил Венциславов Атанасов
    • 9. Мария Иванова Радойкова
    • 10. Емил Атанасов Мицев
    • 11. Георги Илиев Япов
    • 12. Мария Георгиева Василева
    • 13. Васил Петров Астинов
    • 14. Стефан Кирилов Стойчев
    • 15. Соня Спасова Маркова
    • 16. Никола Димитров Шарков
    • 17. Виолета Николаева Георгиева
    • 18. Емил Бориславов Дерменджиев
    • 19. Иво Атанасов Стоянов
    • 20. Малина Антонова Балабанова
    • 21. Нора Анчева Симеонова
    • 22. Траян Господинов Господинов
  • 9. ПП МИР
    • 1. Христо Георгиев Ямболиев
    • 2. Георги Иванов Кефалов
    • 3. Милена Георгиева Вацова
    • 4. Анелия Руменова Парапунова
    • 5. Илия Иванов Рангелов
    • 6. Лъчезар Христов Бонев
    • 7. РАДИНА АНГЕЛОВА РАДКОВСКА
    • 8. Екатерина Райкова Джурова
  • 10. БТР – БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА
    • 1. Екатерина Благоева Петрова
    • 2. Веселин Гатев Атанасов
    • 3. Божидар Кирилов Кръстев
  • 11. ВЪЗРАЖДАНЕ
    • 1. Цончо Томов Ганев
    • 2. Цвета Валентинова Рангелова
    • 3. Александър Сотиров Стойков
    • 4. Марин Христов Маринов
    • 5. Димитринка Любомирова Ненкова
    • 6. Валентин Росенов Кирилов
    • 7. Николай Димитров Янчев
    • 8. Костадинка Стоянова Джагълова
    • 9. Иван Тодоров Самоковарев
    • 10. Станислав Антонов Янев
  • 12. ПП ПОДЕМ
    • 1. Георги Иванов Матеев
    • 2. Малин Георгиев Янков
  • 13. БРИГАДА
    • 1. Арбен Ефремов Хавальов
  • 14. ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
    • 1. Ивайло Йорданов Стефанов
  • 15. ГРАЖДАНСКА ПЛАТФОРМА БЪЛГАРСКО ЛЯТО
    • 1. Константин Георгиев Качулев
    • 2. Александър Александров Томов
    • 3. Росица Енчева Вятрова
    • 4. Стоян Георгиев Кадийски
    • 5. Айдън Мехмед Молла
    • 6. Николай Божидаров Донков
    • 7. Величка Христова Коцинова
    • 8. Владимир Димов Рункьов
    • 9. Марин Георгиев Липушлиев
    • 10. Димитър Томов Божинов
    • 11. Марио Илиев Топалов
    • 12. Тасим Тасим Мерсим
    • 13. Николай Петров Маринов
    • 14. Атанаска Христова Доси
    • 15. Александър Божанов Тачков
    • 16. Александър Иванов Борилов
  • 16. БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ
    • 1. Ангел Чавдаров Джамбазки
    • 2. Стоян Радков Божинов
    • 3. Елена Владимирова Ангелинина
    • 4. Георги Валентинов Батев
    • 5. Полина Борисова Стамчева
    • 6. Ивелин Емилов Терзийски
    • 7. Биляна Василева Маринова
    • 8. Стефан Василев Шербетов
    • 9. Саша Илиева Ласина
    • 10. Илия Ангелов Малкочев
    • 11. Иван Йорданов Стоянов
    • 12. Велик Лазаров Филчев
    • 13. Павлин Данков Пенков
    • 14. Костадин Георгиев Кръжин
    • 15. Невена Сашева Ганчева
    • 16. Христо Ставров Филатов
    • 17. Борис Вангелов Борисов
  • 17. ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА
    • 1. Стоян Йорданов Великов
    • 2. Пирин Асенов Несторов
    • 3. Ибрахим Адем Молла
    • 4. Владимир Николов Живков
    • 5. Васил Георгиев Костов
    • 6. Димка Василева Попстоянова
    • 7. Величка Кръстева Великова
    • 8. Райна Димитрова Златкова
    • 9. Спас Христов Попов
  • 18. ПП Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
    • 1. Емил Димитров Грозданов
    • 2. Добрин Стефанов Балтов
    • 3. Станислав Иванов Тасев
    • 4. Георги Атанасов Вакъвчиев
    • 5. Валентин Стойчев Текелов
    • 6. Минчо Иванов Ковачев
    • 7. Върбан Маринов Вутов
  • 19. НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА (КОД, БЗНС, БДФ, СЕК)
    • 1. Златка Ангелова Типова
    • 2. Димо Пенчев Димов
    • 3. Биляна Йорданова Трайкова
    • 4. Маргарет Пламенова Димова
    • 5. Яница Георгиева Иванова
  • 20. ПП ГЛАС НАРОДЕН
    • 1. Моника Младенова Николова
    • 2. Мартин Трифонов Илиев
  • 21. ПП РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ
    • 1. Цветан Генчев Цветанов
    • 2. Атанас Станкев Камбитов
    • 3. Даниела Юриева Пидева
    • 4. Таня Николова Халилова
    • 5. Александър Георгиев Марков
    • 6. Мирослав Иванов Хаджиев
    • 7. Христо Петров Шумаров
    • 8. Даниела Красимирова Велинова
    • 9. Радостина Георгиева Боинска
  • 22. ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
    • 1. Илко Стоянов Стоянов
    • 2. Георги Захаринин Попов
    • 3. Христо Валериев Гушков
    • 4. Анита Петрова Коцелова
    • 5. Янко Кирилов Богоев
    • 6. Мария Любенова Чобанова
    • 7. Фикрет Алилов Гегов
    • 8. Мирослав Валериев Кюпов
    • 9. Димитрина Иванова Николова
    • 10. Гълъбица Николова Спахиева-Мачкова
    • 11. Георги Атанасов Цонев
    • 12. Петър Евгениев Динчев
    • 13. Феим Феимов Атипов
    • 14. Иван Георгиев Иванов
    • 15. Йосиф Атанасов Манев
  • 23. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)
    • 1. Иван Йорданов Димитров
    • 2. ВИКТОРИЯ КОНСТАНТИНОВА КАРАКОСТОВА-НЕШЕВА
    • 3. Владимир Славев Миленков
    • 4. Мария Михайлова Георгиева
    • 5. Наталия Петрова Димитрова-Попова
    • 6. Борис Богданов Джолев
    • 7. Георги Викторов Мавродиев
    • 8. Василиса Павлова Валеова
    • 9. Благой Алексеев Горанов
    • 10. Владимир Евгениев Милушев
    • 11. Спас Митков Митев
    • 12. Никола Илиев Тафров
    • 13. Катя Аврамова Симеонова-Гошева
    • 14. Захари Георгиев Витанов
    • 15. Андрей Николаев Ковачев
    • 16. Калоян Томов Ханджийски
    • 17. Мустафа Мустафа Емин

Календар

Решения

  • № 214-НС / 11.07.2021

    относно: Сигнал от Николай Донков – кандидат за народен представител на ПП “Гражданска платформа Българско лято “ в Община Гоце Делчев.

  • № 213-НС / 11.07.2021

    относно: Разрешение за преустановяване на машинно гласуване при условията на чл. 269 от ИК и продължаване на гласуване с хартиени бюлетини в СИК № 010300088 в Община Благоевград

  • № 212-НС / 11.07.2021

    относно: Промяна в състава на СИК на територията на община Сатовча

всички решения